carrot medium

ZAUFALI NAM


ania piotrANNA KASIŃSKA , PIOTR WOLNIAK

Prywatnie para, zawodowo aktywni także jako zawodnicy, pasjonaci aktywnego stylu życia i zdrowego odżywiania się.

Pomysłodawcy i założyciele „WOLNIAK GROUP”, grupy trenerów personalnych, którzy chcą pomóc każdemu w uzyskaniu lepszego samopoczucia, zdrowia i wymarzonej sylwetki. Trener personalny musi umieć skupić się na poszczególnym człowieku – i właśnie na to indywidualne podejście stawiamy. Sport jest sposobem do zapewnienia podopiecznym świetnej kondycji psychofizycznej. Pomaga odbudować wiarę w siebie i w swoje możliwości, odnaleźć i realizować cele związane nie tylko z pięknem ciała ale i pięknem ducha.

Naszego klienta prowadzimy po ścieżce zdrowia, każdego dnia dając wsparcie i kontrolując postępy. W razie potknięć podtrzymujemy, pamiętając swoje własne potknięcia i błędy, na których wiele się nauczyliśmy. Jesteśmy w końcu praktykami z solidnym przygotowaniem teoretycznym!

Anna Kasińska to nasza specjalistka od żywienia i smukłej sylwetki. Jako wykwalifikowany technolog żywności (absolwentka kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka na Politechnice Łódzkiej) pomoże Ci dobrać odpowiednio zbilansowaną dietę, dzięki której nie tylko schudniesz lub nabierzesz masy mięśniowej, o jakiej marzysz, ale także zachowasz zdrowie i siły do aktywnego spędzania czasu.  Przy okazji zawsze znajdzie kilka ciekawostek dietetycznych – nudna dieta, która może być katorgą, nie wchodzi tu zatem w grę! Ania motywuje ludzi, pomaga w odnalezieniu piękna i siły w samym sobie.  

Piotr Wolniak to doskonały przykład na to, że rozwój fizyczny może, a nawet powinien iść w parze z rozwojem intelektualnym i zdobywaniem wiedzy. Dołóżmy do tego hart ducha i pracę nad swoimi słabościami, i mamy trenera idealnego. Kto jak kto, ale utytułowany zawodnik sceny międzynarodowej, wielokrotny Mistrz Polski w kulturystyce klasycznej wie, co znaczy poświęcenie – i tę wiedzę pragnie przekazać wszystkim, dla których zdrowy tryb życia i uzyskanie wymarzonej sylwetki są ważne. Piotr jest dyplomowanym trenerem personalnym i instruktorem kulturystyki, a wszystko na podbudowie fizjoterapii (ukończył fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym UŁ). Zadba zatem i o budowanie świetnej sylwetki, i o bezpieczeństwo podczas treningów.

Prawidłowy sposób odżywiania się, który dostosujemy do Ciebie pomoże Ci lepiej się poczuć. Osoby, które nie odżywiają się prawidłowo nie wiedzą jak bardzo może poprawić się jakość i komfort ich życia za sprawą zbilansowanej, odpowiedniej diety. 
Dieta stanowi nieodłączny element życia każdego człowieka i jest ona bardzo ważna w prawidłowym rozwoju organizmu ludzkiego jak równie ważna dla uniknięcia wszelkich chorób związanych z odżywianiem się. Więcej zobaczysz na naszym FB.


michal grzelak portretMichał Grzelak i jest trenerem osobistym z Łodzi. Receptą na sukces Jego podopiecznych jest połączenie indywidualnie dobranego treningu i zbilansowanej diety. Ćwicząc z Michałem nie ma mowy o rutynie, dzięki korzystaniu z takich form treningu jak trening funkcjonalny, TRX, kettlebells, crossfit, trening siłowy, streatching, trening redukujący wagę oraz treningi poprawiające wydolność i ogólnie zdrowie.

Jest absolwentem Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej na Uniwersytecie Łódzkim. Treningi prowadzi w klubie Kuźnia Centrum Atletyki w Łodzi. Nieustannie rozwija swoje umiejętności biorąc udział w licznych konwencjach i szkoleniach. Poszerza swój zasób wiedzy o nowych formach treningu, suplementacji, a przede wszystkim odżywianiu ze szczególnym naciskiem na tzw. zdrową żywność.

carrot medium
Nasi Partnerzy

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.