Catering dietetyczny Gluten&Lactose Free

Special Food

Dieta Gluten&Lactose Free

1200-2500 kcal

Cena: 55-62 zł

Wychodząc naprzeciw obecnie panującym trendom żywieniowym stworzyliśmy nowy program dietetyczny przeznaczony dla osób z dużą wrażliwością na występowanie glutenu i laktozy w pożywieniu.

Dzięki naszemu cateringowi dietetycznemu zmienisz swoje nawyki żywieniowe, a cykl spożywania regularnych 5 posiłków stanie się dla Ciebie rutyną.

Na dietę Gluten&Lactose Free składają się zarówno słodkie jak i wytrawne śniadania, które urozmaicą wasze poranki. Pyszne, bogate w błonnik i witaminy koktajle, różnorodne sałatki jak i warzywne kremy sprawią, że będziesz czuć się lekko i zdrowo.

Dieta Gluten&Lactose Free wykorzystuje naturalne bezglutenowe produkty, bezlatozowy nabiał, a także roślinne zamienniki nabiału. Prawdopodobieństwo wystąpienia śladowych ilości glutenu w posiłkach sprawia, że dieta ta nie jest polecana osobom chorującym na celiakię. Wykorzystywanie produktów oznaczonych jako bezlaktozowe oznacza, że w posiłkach mogą znaleźć się białka mleka.

Bądź najlepszą wersją siebie dzięki odpowiednio dobranej diecie. Zacznij swoją przygodę z cateringiem dietetycznym już dziś!

Dieta Kcal Cena Dostawa
Gluten&Lactose Free 1200 1200 55 zł Na terenie Łodzi i Warszawy:
GRATIS
Gluten&Lactose Free 1500 1500 57 zł
Gluten&Lactose Free 2000 2000 59 zł
Gluten&Lactose Free 2500 2500 62 zł
Będziemy patronami Twojego sukcesu!