Catering dietetyczny Premium

Special Food

Dieta Premium

Cena: dobierana indywidualnie od 70 zł

Program PREMIUM to spersonalizowany plan dietetyczny dostosowywany do Twoich indywidualnych potrzeb i upodobań. Catering dietetyczny Healthy Food daje możliwość stworzenia prywatnego menu na podstawie osobistych instrukcji bądź wytycznych przygotowanych przez Twojego dietetyka, lekarza lub trenera personalnego. U nas masz możliwość wyboru ilości posiłków oraz kompozycji dań pasujących do Twoich preferencji żywieniowych i stylu życia. Dieta pudełkowa w wariancie PREMIUM jest kierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy w trosce o swoje zdrowie i sylwetkę potrzebują specjalnego kulinarnego nadzoru.

Zgodnie z myślą programu PREMIUM oraz hasłem firmy „My stawiamy na jakość”, opiekunem diety indywidualnej i bezpośrednim jej wykonawcą jest sam Szef Kuchni, który wraz ze swoim specjalnie oddelegowanym zespołem dba o to, aby potrawy były różnorodne, smaczne oraz wykonane na jak najwyższym poziomie, jaki jest możliwy do osiągnięcia w produkcji dań gotowych.

Po więcej informacji związanych z programem PREMIUM zgłoś się bezpośrednio do naszego biura poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie hfood.pl/kontakt lub zadzwoń pod numer 796-714-094. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Będziemy patronami Twojego sukcesu!