Catering dietetyczny Sport

Special Food

Dieta Sport

1500-3000 kcal

Cena: 56-65 zł

Program Sport został stworzony z myślą o tych, którzy w diecie poszukują przede wszystkim dużej ilości białka oraz pełnowartościowych węglowodanów zawartych w 5 lub 6 zbilansowanych posiłkach.

Z programem dietetycznym Sport dobrze będą czuły się zarówno kobiety, które na odpowiednio dobranym zapotrzebowaniu energetycznym wymodelują wymarzoną, sportową sylwetkę, a także mężczyźni, którzy na wysokich kaloriach zbudują upragnioną masę mięśniową, pozbywając się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Dieta Sport przeznaczona jest głównie dla osób o dużej aktywności fizycznej, którzy poszukują w swoim menu większej ilości potraw mięsnych. Ponieważ dieta nie musi być nudna, a nasz catering dietetyczny specjalizuje się w produkcji fit deserów, w tej diecie znajdziecie również pełnoziarniste szarlotki, zdrowe proteinowe brownie czy pyszne tarty bogate w wielonienasycone tłuszcze, które są nośnikiem witamin w naszym organizmie. Zarówno słodkie jak i wytrawne śniadania urozmaicą wasze poranki.

Bądź najlepszą wersją siebie dzięki odpowiednio dobranej diecie. Zacznij swoją przygodę z cateringiem dietetycznym już dziś!

Dieta Kcal Cena Dostawa
Sport 1500 1500 56 zł Na terenie Łodzi i Warszawy:
GRATIS
Sport 2000 2000 59 zł
Sport 2500 2500 63 zł
Sport 3000 3000 65 zł
Będziemy patronami Twojego sukcesu!