Catering vege

Dieta bezmięsna dedykowana jest osobom, które chcą zrezygnować ze spożywania produktów odzwierzęcych ze względów zdrowotnych bądź etycznych ale nadal chcą dostarczać do organizmu prawidłową ilość makroskładników.

 

Bazą dla diety wegetariańskiej jest duża ilość owoców i warzyw oraz produktów zbożowych bogatych w błonnik pokarmowy.

 

Roślinny strączkowe i nabiał to źródło białka, składników mineralnych oraz witamin. Dzięki nim w diecie nie występują żadne niedobory związane z rezygnacją spożycia produktów mięsnych.

Taki catering dietetyczny to świetny wybór dla każdego, kto cierpi m.in. na choroby układu krążenia. Obniża poziom cholesterolu, reguluje gospodarkę cukrową i łatwo pozwoli wrócić do prawidłowej wagi.

 

Catering dietetyczny Vege

 

Catering Vege opiera się zarówno na słodkich jak i wytrawnych posiłkach.

 

Obiady to mix różnorodnych produktów, kasze czy makarony z roślinnymi substytutami białka jak soczewica, tofu czy ciecierzyca oraz sery. Dodatkiem są zawsze sosy na bazie warzyw i surówki. Pozwala to na skomponowanie zbilansowanych posiłków. W programie tym można znaleźć też sałatki i kremy warzywne, które sprawią, że będziesz czuć się lekko i zdrowo. Nie zabraknie również zdrowych deserów.

 

Nasz catering wegeteriański stawia na pierwszym miejscu jakość, stąd produkty wykorzystywane do przygotowania potraw codziennie przywożone są do naszej kuchni przez lokalnych dostawców. Zamówić dietę wegetariańską możesz na naszej stronie: catering dietetyczny vege

catering dietetyczny vege