Poznaj nasze healthy gadżety

“Stay healthy forever” to dewiza, którą kierujemy się każdego dnia tworząc dla Was pyszne posiłki. Dbamy o to, aby codziennie do waszych pudełek trafiały dania stworzone z wysokiej jakości, zdrowych produktów. Współpracujemy z lokalnymi, zaprzyjaźnionymi dostawcami, którzy dokładnie wiedzą jakich towarów oczekujemy. Zależy nam abyście byli zdrowi najdłużej jak się da. Dlatego stworzyliśmy serię naszych gadżetów abyś mógł się dzielić naszym mottem z innymi.Torba termoizolacyjna – stay healthy forever – stworzona z myślą o osobach, które swoją dietę chcą mieć przy sobie przez cały dzień, jednocześnie zachowując jej odpowiednią temperaturę i świeżość.  Dbaj o swoje zdrowie i jedzenie, dzięki torbie od healthy food.

Torba termo jest czarna, z wygodnymi rączkami i paskiem na ramię. Jest na tyle duża, że bez problemu mieści się do niej oryginalna torba papierowa wraz z pudełkami lub conajmniej dwa pełne zestawy jedzenia.

Rekomendujemy zakup torby termoizolacyjnej przed rozpoczęciem diety.

Wkłady do zakupienia osobno.
 

Sztućce ekologiczne – zestaw sztućców wielorazowych wykonany w 50% ze słomy pszennej i w 50% z PP. Zawiera widelec, łyżkę i nóż oraz podręczne etui, które zmieści się do każdej torby.

 

 

 

 
 

 

Plecak sznurkowy – stay healthy forever – modne plecaki sznurkowe idealne na wyprawę rowerową czy na zakupy. Czarny plecak z czarnymi sznurkami to nie tylko wygodne rozwiązanie ale również modnie wyglądający dodatek.

 

 

 

 
 

Torba eko bawełniana – stay healthy forever – torba wielorazowa idealna na zakupy. Bądź eko z healthy food i zarażaj zdrowiem i eko nawykami innych.