Catering dietetyczny Gdańsk

Praca, nadmierna ilość obowiązków i szybkie tempo życia – to wszystko sprawia, że dbanie o prawidłowe odżywianie jest niezwykle trudne.

Catering dietetyczny będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Pozwoli Ci na spożywanie zdrowych i smacznych posiłków, które będą odpowiadały na Twoje potrzeby żywieniowe i pozwolą Ci osiągnąć upragnione cele, a najlepsze jest to, że nie będziesz musiał robić zakupów, zastanawiać się nad tym, co zjeść, ani gotować przez długie godziny. My to zrobimy za Ciebie! Jedyne co powinieneś zrobić, to zamówić nasz catering dietetyczny i będziesz mógł cieszyć się pysznym i zdrowym jedzeniem.

Catering dietetyczny Gdańsk – łatwe odchudzanie.

Nasz catering dietetyczny oferuje dietę Slim, która przeznaczona jest dla osób chcących schudnąć. Dzięki naszym pysznym posiłkom nie poczujesz, że jesteś na diecie, a odchudzanie przestanie być szeregiem wyzwań i wyrzeczeń. Dieta odchudzająca zawiera 5 posiłków, które pozwolą na wprowadzenie regularności w jedzeniu. Ta opcja żywieniowa pełna jest pysznych sałatek i koktajli, a wszystkie posiłki obfitują w produkty najwyższej jakości. Dodatkowo dzięki przywożonym pod drzwi posiłkom, masz je zawsze pod ręką, więc ryzyko podjadania praktycznie znika! Dzięki naszej diecie pudełkowej nie musisz już martwić się o to, co przygotować na obiad czy kolacje, żeby było zdrowo i niskokalorycznie – od tego masz nas!
Catering Wrocław

Catering dietetyczny Gdańsk – dla wszystkich ceniących sobie jakość.

Nasza dieta pudełkowa to różnorodne posiłki o wyjątkowym smaku. Wszystkie dania przygotowywane są z najwyższej jakości składników przez kucharzy, dla których gotowanie jest pasją. Dodatkowo wykwalifikowani dietetycy dbają o prawidłowe zbilansowanie dań, tak żeby dostarczały one wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dzięki temu połączeniu zyskasz pyszne i zdrowe posiłki dopasowane do Twoich potrzeb.

Catering dietetyczny to wygodne rozwiązanie – posiłki w wybranym wariancie otrzymasz na każdy dzień tygodnia, dzięki czemu nie musisz się już zastanawiać, nad tym, co zjesz. Dostawy realizujemy od poniedziałku do soboty (w sobotę otrzymasz posiłki na cały weekend), co jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych osób.

Catering Wrocław - widok 3

Nasz catering dietetyczny oferuje szereg diet do wyboru, z których każda występuje w kilku wariantach kalorycznych. Dzięki temu wybierając dietę bezglutenową, czy wegetariańską wciąż możesz osiągnąć wybrane cele.

Nasze programy