app Dieta z Wyborem Menu | -15% z kodem: jemzdrowo

dieta keto

  Przedział kaloryczny:
 • ok. 1200 – 3500 kcal
 • Rozkład makroskładników
 • B:20-25% T:65%-70% W:10%
 • Warianty w pełnej kaloryczności:
 • 4 posiłków/dzień 3 posiłki/dzień
 • Główne cechy:
 • Dieta białkowo-tłuszczowa
 • Dieta redukcyjna
 • Zdrowa dla mózgu

Pudełkowa dieta KETO

W ofercie naszych gotowych zestawów nie mogło zabraknąć diety KETO, czyli cateringu ketogenicznego. Przez wiele osób dieta ketonowa traktowana jest jako jeden z modeli odchudzających, jednak należy rozpatrywać ją z pewnością w znacznie szerszym znaczeniu. Jest to bowiem żywienie ze znacznym ograniczeniem podaży węglowodanów, co wiąże się z szeregiem procesów zachodzących dalej w organizmie.

Dieta ketogeniczna z dostawą do domu

Nasza dieta KETO z dostawą do domu jest cateringiem redukcyjnym, opartym przede wszystkim na produktach białkowo-tłuszczowych. Zastanawiasz się, czy będzie odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie? To pewne, jeśli:>
 

 • chcesz bardzo szybko zredukować masę ciała,
   
 • potrzebujesz wsparcia w walce z insulinoopornością,
   
 • od dłuższego czasu obserwujesz u siebie spadek energii, napady głodu i masz złe samopoczucie,
   
 • lubisz jeść posiłki składające się głównie z mięsa i warzyw,
   
 • potrzebujesz wygodnego rozwiązania w codziennym żywieniu.

Dieta ketogeniczna pudełkowa – czyli jaka?

Dieta pudełkowa KETO to program białkowo-tłuszczowy, który opiera się na radyklanej zmianie sposobu odżywiania. Dieta ketogeniczna związana jest z przejściem z klasycznego modelu (opierającego się na większej ilości węglowodanów) na żywienie ograniczające je do minimum.

Piramida żywienia w tej diecie staje dosłownie na głowie. Catering ketogeniczny wpływa na procesy metaboliczne zachodzące w ciele człowieka. Dzięki zastąpieniu węglowodanów tłuszczami dochodzi do spalania tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie redukcji masy ciała. W tej sytuacji Twoje ciało zaczyna tłuszcze traktować jako „paliwo”, zastępując nimi dotychczas przyjmowane węglowodany.

Paradoks? Stan ten nazwano ketozą. W momencie większej podaży tłuszczy organizm zaczyna czerpać z nich energię, przez co nauczony doświadczeniem, sięga także do tłuszczu nagromadzonego w tkankach, a efektem jest spadek wagi.

Cudownie prawda? Dodatkowo dieta ketogenna przyczynia się do obniżenia ciśnienia tętniczego, zmniejszenia poziomu cukru, cholesterolu i trójglicerydów, które odpowiedzialne są za zawały serca, udary czy miażdżycę tętnic. Dieta KETO wykazuje ponadto dobroczynny wpływ ma na pracę mózgu i układu nerwowego, a dodatkowo jest wykorzystywana w terapiach padaczek oraz innych chorób neurologicznych. A spadek wagi? To jedynie skutek „uboczny”.

Jak wygląda dieta KETO pudełkowa?

Dieta KETO znana jest od dawna, dlatego nie mogło jej u nas zabraknąć. Głównym założeniem diety KETO, także w wydaniu pudełkowym jest spożywanie dużej ilości tłuszczów, a ograniczenie węglowodanów, w tym wysokocukrowych warzyw i owoców. Dieta ketogeniczna opiera się zatem na tłustym mięsie, rybach, olejach, orzechach, śmietanie i maśle. Nie zabraknie też ciekawie skomponowanych warzywnych dodatków i, co może być zaskoczeniem – słodkich przekąsek. Tłuszcze w diecie KETO od Healthy Food są wysokiej jakości, znajdziesz tu oliwę z oliwek, olej kokosowy, sezamowy czy awokado. Mięso otrzymujemy od sprawdzonych, lokalnych dostawców.

Catering KETO jest dostępny w pełnej kaloryczności, w opcji 4 lub 3 posiłków dziennie w wariantach: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500, 3000* oraz 3500* kcal ('*' tylko w opcji 4 posiłki dziennie). Dieta składa się ze śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji, a w wersji 3 posiłków dziennie ze śniadania, obiadu i kolacji.

Przed zastosowaniem diety polecamy skontaktować się z naszym dietetykiem w celu dobrania odpowiedniej kaloryczności lub skorzystania z naszego kalkulatora, a także omówienia ewentualnych przeciwskazań do stosowania diety oraz dodatkowej suplementacji.
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies niezbędne do prawidłowego działania. Zasady stosowania plików cookies w Polityce prywatności.