Sprawdź gdzie dowozimy

Wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości w wyszukiwarce poniżej.
Jeżeli twój kod pocztowy widnieje w tabeli to znaczy, że dowozimy do Ciebie!

Dostawy cateringu dietetycznego Healthy Food

Dostawy cateringu dietetycznego Healthy Food są dostępne w większości miast: w Łodzi, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Bydgoszczy, Toruniu i wielu innych. Sprawdź gdzie jeszcze dowozimy

 

Dostawy we wszystkich dużych miastach realizowane są bezpłatnie.

Dostawa w miejscowościach okolicznych może być ograniczona czasowo i wiązać się z dodatkową opłatą, o czym informujemy w trakcie procesu zamawiania diety.

Godziny dostaw: 

na terenie wszystkich miast dostawy odbywają się od 2:00 – 8:00, przy czym klient wybiera DO której godziny dostawa musi być zrealizowana np. do 5:00 lub 6:30. Dostawy nie są realizowane na konkretną godzinę podaną przez klienta. W miejscowościach okolicznych – dostawy mogą odbywać się w godzinach wcześniejszych (zależnie od lokalizacji) np. do 5:00, lub późniejszych np. od 6:00 -8:00.

Jeżeli te godziny dostaw nie są dla Ciebie odpowiednie lub masz dodatkowe pytania, przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z naszym BOK i sprawdź, czy możemy je dopasować do Ciebie. Kontakt pod numerem tel. +42 307 02 01 lub mailowo: biuro@hfood.pl

 

Wszystkie dostawy realizowane są  w systemie „pod drzwi” w związku z czym zalecamy przekazanie kurierowi odpowiednich informacji pozwalających dostarczyć zestaw stosownie do Państwa potrzeb np. kod do klatki, klucz do klatki przy okazji pierwszej dostawy i wszelkie dodatkowe informacje pozwalające spokojnie i bezpiecznie dostarczyć kurierowi Twoją paczkę. W przypadku kiedy dostawa „pod drzwi” nie jest możliwa, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia przebiegu dostawy. Jeżeli zestawy mają być zostawione w miejscu, które jest zamknięte w godzinach wczesno porannych prosimy o kontakt i ustalenie odpowiedniego sposobu dostawy.

Zobacz gdzie jesteśmy

Działamy na terenie całej Polski!

Warszawa

Opole

Gostynin

Grudziądz

Gorzów Wielkopolski

Szczecin

Elbląg

Włocławek

Świecie

Białystok

Toruń

Rzeszów

Bielsko-Biała

Płock

Lublin

Łódź

Częstochowa

Katowice

Trójmiasto

Kraków

Poznań

Bydgoszcz

Radom

Wrocław

Inowrocław

i innych....