app Dieta z Wyborem Menu | -20% z kodem: zdrowie20

Program Partnerski

Dołącz do Healthy Team’u i zyskuj znacznie więcej

Jesteś trenerem personalnym, który chce kompleksowo zadbać o swoich podopiecznych wybierając pyszną i zdrową dietę dla siebie i dla nich. A może jesteś bizneswoman i prężnie prowadzisz różne social media, gdzie polecasz najlepsze produkty? Prowadzisz blog modowy z wielkim powodzeniem, a może masz kanał na you tube, który subskrybuje wiele osób? 

 

Cokolwiek robisz na social mediach i chcesz wykorzystać swój potencjał, aby na tym dodatkowo zarabiać, to nasz healthy program partnerski jest właśnie dla Ciebie!

Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie

Reklamuj Healthy Food Catering na swoich social mediach, zyskuj punkty do skarbonki na Twoim panelu healthy food i zarabiaj pieniądze. To w jaki sposób zaprezentujesz naszą markę zależy wyłącznie od Twojej inwencji twórczej. Chcesz wstawić post, zrobić ciekawe story, nagrać zabawnego tiktoka, a może wstawić długą recenzję na you tube? Decyzja należy do Ciebie. Im lepiej przedstawisz naszą healthy dietę, która według Ciebie jest godna polecenia, tym więcej osób zamówi ją z Twoim polecającym linkiem, a tym samym więcej punktów trafi do Twojej skarbonki. Dzięki temu będziesz się cieszyć pyszną i zdrową dietą, która stanie się Twoim wsparciem każdego dnia.

Jak dołączć do healthy team?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI | Zgłoś się do nas na adres mailowy biuro@hfood.pl i napisz dlaczego To właśnie Ciebie powinniśmy wybrać do Healthy Team'u. W wiadomości wyślij nam linki do swoich social mediów i krótko opisz czym się zajmujesz
PODPISZ UMOWĘ | Po ustaleniu szczegółów, zostanie Ci przydzielony opiekun, który wyśle do Ciebie umowę ze wszystkimi niezbędnymi informacjami do realizacji programu partnerskiego.
JUŻ MOŻESZ DZIAŁAĆ | To takie proste! Już możesz zarabiać swoje pieniądze do skarbonki Healthy Food, a wszystko jest odrazu widoczne na Twoim panelu Partnera.

Co dodatkowo zyskujesz dołączając do healthy team?

Dołączając do naszego programu partnerskiego zyskujesz o wiele więcej niż tylko extra punkty do swojej skarbonki!

Dodatkowo:

  • otrzymujesz mega rabat na swoją healthy dietę
  • Twoi podopieczni, followersi, fani otrzymują od Ciebie zachęcający rabat na nasze diety
  • dostajesz pakiet startowy z naszymi gadżetami
  • możesz liczyć na nasze wsparcie podczas eventów, które organizujesz

Healthy food, czyli najzdrowsza dieta w Polsce, teraz w opcji programu partnerskiego. Dołącz do naszej healthy rodziny i zobacz jak życie może smakować.

Serwis wykorzystuje pliki cookies niezbędne do prawidłowego działania. Zasady stosowania plików cookies w Polityce prywatności.