app Lider diety LOW FODMAP | -23% z kodem: SUMMER na całą ofertę w tym diety z Wyborem Menu

Healthy News

Wasze ulubione dania w naszym cateringu

06.09.2022

Nie ukrywamy, że naszym znakiem rozpoznawczym są zdrowe desery. Fit ciasta, batony czy naleśniki to dania, które uwielbiacie i za które często dostajemy pochwały.   Wszystkiego nie zdradzimy, ale podpowiemy jak stworzyć pyszności dla najbliższych w domu.
Oto kilka zasad:

1. Mniej znaczy więcej.
Niewielka ilość produktów ale o dobrej jakości, to postawa naszych deserów.

2. Skup się na konkretnym smaku.
Jeżeli lubisz czekoladowo-orzechowe batoniki to wybierz zdrowsze zamienniki produktów, które znajdują się z tych słodyczach. Gorzka czekolada o zawartości kakao przynajmniej 80%, orzechy czy mąka pełnoziarnista.

3. Znajdź najlepszy zamiennik cukru
Najlepszy, czyli taki którego zastosujesz znacznie mniej niż zwykłego cukru a jednocześnie danie nadal będzie ci smakowało. Możesz użyć ksylitolu, erytrytolu czy miodu. Każdy daje inny smak, więc testuj i próbuj.

Wszystkie dania przygotowujemy w cateringu w Łodzi a następnie przewozimy je do Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta.

Zawsze staramy się, aby dieta była odpowiednio zbilansowana i zawierała również takie desery. Dzięki temu nasi klienci nie zmuszają się do jedzenia, którego nie lubią, a proces odchudzania mija znacznie szybciej i jest przyjemniejszy. Fit desery to nie tylko smak ale także dodatek dla naszego zdrowia. Dostarczają nam odpowiednich wartości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Zdrowe odżywianie to nie tylko kiełki i sałata, jak wiele osób uważa.  Im więcej posiłków, które nie przypominają dietetycznych, a takimi w istocie są, tym jest nam łatwiej przetrwać na diecie, co więcej staje się ona miłym przyzwyczajeniem. Każda paczka przechowywana jest w chłodni zanim trafi do waszych miast, dzięki temu nasz catering dietetyczny dostarcza zawsze świeże i smaczne posiłki. Więcej inspiracji i zdjęć posiłków, które tworzymy możecie zobaczyć na naszym Instagramie: instagram.com/hfood

< poprzedni wpis

Dieta pudełkowa na schudnięcie

następny wpis >

Jak segregować opakowania z cateringu

Serwis wykorzystuje pliki cookies niezbędne do prawidłowego działania. Zasady stosowania plików cookies w Polityce prywatności.