app Lider diety LOW FODMAP | -18% z kodem: zdrowadieta na całą ofertę w tym diety z Wyborem Menu

Zdrowie

Zastanawiasz się na zamówieniem diety pudełkowej, jednak martwi Cię monotonia posiłków związana z wyborem danego rodzaju cateringu?

24.01.2024

Zastanawiasz się na zamówieniem diety pudełkowej, jednak martwi Cię monotonia posiłków związana z wyborem danego rodzaju cateringu? Jeżeli właśnie takie obawy sprawiają, że nadal nie zdecydowałeś/aś się na zakup diety, spieszymy z podpowiedzią – zamiast jednego, ściśle określonego modelu żywieniowego, wybierz dietę pudełkową z wyborem menu!

Jak działa dieta pudełkowa z wyborem menu?

Dieta pudełkowa z wyborem menu to wygodne rozwiązanie dla każdej osoby, która szuka możliwości dostosowania listy codziennych posiłków do własnych oczekiwań i preferencji smakowych.
W pierwszej kolejności decydujesz, które rodzaje dań i w jakiej liczbie w ciągu dnia chcesz otrzymywać (3, 4, a może wszystkie 5 posiłków?). Następnie dostajesz listę potraw do wyboru dla każdego rodzaju posiłku – na przykład w wersji economic 3 typy śniadań, 3 typy obiadów i tak dalej. Zazwyczaj na maksymalnie dzień przed dostawą do godziny 12:00, konieczne jest złożenie ostatecznego zamówienia na konkretne dania.

Czy w diecie pudełkowej można wybierać posiłki

Dieta pudełkowa z możliwością wybrania jadłospisu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią być zaskakiwane i chcą wiedzieć, co otrzymają w codziennym pakiecie żywieniowym. Jednocześnie taka opcja sprawia, że możesz jako klient, całkowicie wyeliminować ryzyko otrzymania posiłków, których nie lubisz lub nie chcesz jeść oraz tych składników na które masz alergie pokarmowe. 

Dlaczego dieta pudełkowa z wyborem menu jest dla Ciebie?
Bądźmy szczerzy – każdy z nas ma określone preferencje związane z jedzeniem. Niektórzy nie muszą być wegetarianami, by unikać potraw mięsnych, jak i nie każdy preferuje śniadania „na słodko”. 
Dieta pudełkowa dająca opcję wyboru menu to zatem doskonałe rozwiązanie dla osób mających określone preferencje smakowe, jak i tych, którzy chcą, na przykład dzielić się codziennymi posiłkami z drugą osobą – wówczas można tak dobrać listę codziennych posiłków, by każdy zainteresowany znalazł w pudełkach to, na co będzie mieć ochotę.

Istotną zaletą takiego rozwiązania jest także oszczędność. Mając każdego dnia do dyspozycji catering w znacznej mierze spersonalizowany, istnieje większa szansa na to, że każde danie zjesz w całości i ze smakiem. A to oznacza, że nie wyrzucasz do kosza pieniędzy zainwestowanych w dietę, nie marnujesz żywności i po prostu, czujesz się lepiej!

Poza tym dieta pudełkowa z wyborem menu nie różni się w swoich zaletach od innych cateringów z dostawą do domu – dzięki niej oszczędzasz mnóstwo czasu, który trzeba spędzać w kuchni na przygotowywaniu posiłków, nie musisz robić długich i drogich zakupów spożywczych i tarcić paliwa na dojazd do sklepu, a także minimalizujesz straty czasu na mycie naczyń po gotowaniu. Same plusy!
 

< poprzedni wpis

Mikroelementy i makroelementy w diecie

Serwis wykorzystuje pliki cookies niezbędne do prawidłowego działania. Zasady stosowania plików cookies w Polityce prywatności.