app Dieta z Wyborem Menu | -20% z kodem: zdrowie20

dieta slim

  Przedział kaloryczny:
 • 1200-2000kcal
 • Rozkład makroskładników
 • B:20% t:30% W:50%
 • Warianty w pełnej kaloryczności:
 • 5 posiłków/dzień
 • Główne cechy:
 • różnorodna
 • odchudzająca
 • antyoksydacyjna

Dieta pudełkowa SLIM

Dieta SLIM czy też dieta niskokaloryczna nie musi być nudna! Co więcej, możesz się nią najeść, a przy tym w łatwy sposób gubić zbędne kilogramy i dostarczać swojemu organizmowi potrzebnych składników odżywczych. Sprawdź, jak wygląda oferowana przez nas dieta pudełkowa SLIM i zdecyduj się na wprowadzenie prawdziwej zmiany do swojego codziennego jadłospisu!

Dieta odchudzająca – czy jest odpowiednia dla mnie?

Dieta odchudzająca do tej pory kojarzyła Ci się z drastycznym ograniczeniem kalorii i posiłkami, którymi trudno się nasycić? Nasza gotowa oferta jest jednak inna – i z pewnością smaczniejsza! Owszem, jest to dieta niskokaloryczna, ale oczywiście to Ty wybierasz ostateczny limit kalorii.

Musisz wiedzieć, że wariant SLIM jest tak naprawdę czymś innym, niż jedynie ograniczonym kalorycznie jadłospisem. To dieta antyoksydacyjna – zawierająca takie składniki odżywcze, które mają wspomóc organizm w walce z tłuszczem, ale też dostarczyć mu sił do naturalnego procesu samoregeneracji. Nasza SLIM dieta to idealne rozwiązanie, jeśli:
 

 • jesteś osobą, która nie ma żadnych ograniczeń żywieniowych,
   
 • oczekujesz diety różnorodnej i smacznej,
   
 • lubisz lekkie posiłki, koktajle i sałatki,
   
 • potrzebujesz wsparcia w utrzymaniu codziennej, zdrowej diety,
   
 • szukasz diety odchudzającej.

Dieta SLIM – plan na utratę wagi

Gotowa dieta pudełkowa SLIM została stworzona w głównej mierze z myślą o kobietach, które poszukują lekkiej diety w niskiej kaloryczności. Możesz potraktować ją również jako dietę SLIM dla początkujących – jeśli nie wiesz, jak skutecznie i samodzielnie ułożyć prawidłowy plan na utratę wagi.

Co zapewnia dieta SLIM? Jadłospis na tydzień (lub dłużej), który opiera się na niższym bilansie kalorycznym, niż wynosi zapotrzebowanie Twojego organizmu. Spożywanie przygotowywanych przez nas tym sposobem dań pozwala zredukować masę ciała o niechciane kilogramy.

Dieta SLIM – zasady i przepisy oparte na zdrowych składnikach

Dieta SLIM – czy warto zacząć? Jakie efekty może przynieść, jeśli potraktujesz ją jako motywator do pozbycia się zbędnych kilogramów? I czym nasza dieta niskokaloryczna różni się od pozostałych modeli żywieniowych?

Najistotniejszą cechą, jaką charakteryzuje się pudełkowa dieta SLIM jest zachowanie niskiej kaloryczności, która nie przekracza maksymalnie 2000 kcal. Jak łatwo się domyślić, menu składa się z posiłków lekkostrawnych, ale jednocześnie zapewniających uczucie sytości. Znajdziesz tu dużo sałat, koktajli oraz dań bogatych w sirtuiny, czyli białka enzymatyczne wykazujące właściwości przeciwstarzeniowe. Dlatego gotowa dieta SLIM jest przez nas nazywana także dietą odmładzającą anti-aging lub wspomnianą już dietą antyoksydacyjną.

Dieta SLIM – najlepsze produkty i efekty

Catering dietetyczny typu SLIM jest dostępny w pełnej kaloryczności, w opcji 5 lub 3 posiłków dziennie, w wariantach 1200, 1500, 1800 oraz 2000 kcal.

W przypadku 5 posiłków na dzień dieta odchudzająca składa się ze śniadania, koktajlu, obiadu, podwieczorku i kolacji. Decydując się na 3 posiłki dziennie w Twoim zestawie znajdzie się śniadanie, obiad i kolacja. Przed zastosowaniem diety niskoenergetycznej polecamy skontaktować się z naszym dietetykiem.

Wszystkie posiłki przygotowywane w ramach diety SLIM powstają z najlepszych produktów. Dobieramy składniki o niskiej zawartości tłuszczu i cukru, co ułatwia spalanie kalorii przy zapewnieniu uczucia sytości po każdym posiłku.

Serwis wykorzystuje pliki cookies niezbędne do prawidłowego działania. Zasady stosowania plików cookies w Polityce prywatności.