app Dieta z Wyborem Menu | -20% z kodem: zdrowie20

Zdrowie

Catering dla sportowców

31.08.2022

Znaczna część naszych klientów to sportowcy. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom w naszym cateringu opracowaliśmy diety sportowe. Oba warianty to diety wysokobiałkowe i wysokowęglowodanowe. Te dwa składniki mineralne odgrywają największą rolę w żywieniu osób aktywnych fizycznie. Dieta sport dla osób trenujących rekreacyjnie lub dla tych, których zapotrzebowanie energetyczne nie jest bardzo duże. Wariant rozpoczyna się od 1500 kcal i kończy na 2500 kcal. 5 zbilansowanych posiłków, które można idealnie wpasować w dzienny plan.

Dieta super sport

Dieta super sport to wzbogacona dieta, opierająca się na bazowej diecie sportowej. Kaloryczność w tym wariancie waha się od 3000 do 4000kcal. Dedykowana jest osobom trenującym zawodowo, których zapotrzebowanie energetyczne jest wysokie ze względu na wiele jednostek treningowych.

Catering dietetyczny to ogromna pomoc kiedy brakuje czasu na gotowanie między treningami, obozami czy zawodami a chcemy jeść nadal zdrowe i zbilansowane posiłki.


W naszym programie nie zabraknie również zdrowych słodyczy. Fit ciasta i koktajle to ulubione posiłki sportowców. Są komponowane w taki sposób, aby mogły zastępować posiłki potreningowe. Zawierają zarówno białka, węglowodany jak i niewielkie ilości tłuszczy.

Program dietetyczny sport dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Odpowiednio dobrana wartość energetyczna pozwoli osiągnąć zamierzony cel. Niezależnie czy jest nim smukła sylwetka u kobiet czy siła i wzrost masy mięśniowej u mężczyzn.
Szczegóły dotyczące cateringu dla sportowców znajdziecie przechodząc w ten link hfood.pl.

Paczki dostarczamy do największych miast m.in. Warszawy, Wrocławia czy Trójmiasta. Jeżeli wyjeżdżasz na zawody, albo planujesz trening w innym mieście nie ma problemu, żeby twój catering każdego ranka był dostarczany w wybrane przez ciebie miejsce.

następny wpis >

Dieta pudełkowa, a odpowiedni dobór kalorii

Serwis wykorzystuje pliki cookies niezbędne do prawidłowego działania. Zasady stosowania plików cookies w Polityce prywatności.